تبلیغات
خارج از گود - شعار دانشجویان مقابل سفارت عربستان: "ای خائن الحرمین ننگت باد"
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شعار دانشجویان مقابل سفارت عربستان: "ای خائن الحرمین ننگت باد"

Imageبا وجود عدم پوشش رسانه ای مطلوب در خصوص تجمع گسترده دانشجویان دانشگاه های تهران در مقابل سفارت عربستان در اعترض به جنایات آل سعود در کشتار مسلمانان یمن، انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های تهران عصر دیروز سه شنبه انزجار خویش را از نسل کشی و قتل عام مسلمانان اعلام و رمی جمران را مقابل سفارت عربستان انجام دادند.
 
بنا به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری دانشجویان مستقل، تجمع گسترده دانشجویان در مقابل سفارت عربستان  با حمایت های مردمی همراه شد و دانشجویان شعار هایی چون: "ابد والله ما ننسی حسینا" ؛ "سفیر اسرائیلی اخراج باید گردد"، "ای خائن الحرمین، ننگت باد ننگت باد" ؛ "مرگ بر اسلام آمریکایی"و ... سر دادند.
 
در ضمن بیانیه انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های تهران در اعتراض به جنایات انسانی آل سعود در یمن قرائت شد. متن این بیانیه به شرح زیر است:
 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

عقربه‌های زمان در حالی در گذر تاریخی خویش در چرخشند كه لحظه لحظه‌های آن از كشتار انسان‌های بی گناه و خونین نمودن چهره‌ی معصومانه اطفال بی‌پناه و نسل كشی صاحبان كرامت و مظلومان بشریت رنگین‌اند و این روزها در عین ناباوری این عقربه ها شاهدند كه زنان و كودكان یمنی چه فجایعی را تجربه می‌كنند.

مدتی است کربلای یمن به موعد 61 هجری‌اش رسیده و سال، سال 61 هجری است که پیروان راستین اسلام در کربلای یمن شهید می‌شوند و آنان‌که می‌شنوند فقط افسوس می‌خورند. سال، سال 61 هجری است که فریاد پیروان راستین اسلام در کربلای فلسطین بلند است و همه در سکوت‌اند. سال، سال 61 هجری است که بنی‌امیه با تلبیس سبز، کمر به قتل میراث سرخ اسلام ناب محمدی بسته‌اند. سال، سال 61 هجری است که پسر فاطمه -سلام الله علیها- از فتنه‌ای مردم را برحذر می‌دارد که چنگ در ایمان‌شان انداخته و پسران «طلقاء» هیاهو و غوغاآشوب می‌کنند تا صدای حقیقت به گوش نرسد. سال، سال 61 هجری است که بار دیگر شیطان تمام سرمایه‌اش را در تمامی جبهه‌ها به میدان آورده.

آری! سال، سال 61 هجری است اما نه به‌سان 61 هجری سلف. این‌بار لشگر حق، پر است از جنود شهادت‌طلبی که تمام هستی شان را به میدان آورده‌اند.

اما وهابیان گمراه و حامیان صهیونیستشان بدانند، عاشورا پیش از سال 61 هجری، نام یك روز بود؛ اما امروز دیگر عاشورا نام یك مقطع زمانى نیست، نام یك فرهنگ است. عاشورا امروز دیگر یك حادثه نیست، یك مكتب فكرى و یك نظام سیاسى و یك مجموعه فكرى، فرهنگى، اخلاقى، سیاسى و جهادى است.

عاشوراى حسینى «سیستم دفاعى اسلام ناب محمدى‏»(ص) در طول قرون و اعصار است. عاشوراى حسینى درخشانترین نمونه معروف‏گرایى و منكرستیزى در پهنه زمان و زمین است. عاشوراى حسینى بلندترین فریاد بشریت مظلوم در برابر سپاه ابلیس و استكبار جهانى است.

عاشورا نمایشگاه جاوید ارزش ها و ضدارزش ها در ساحل فرات است؛ نمایشگاهى كه بینندگان آن سرانجام به یكى از دو صف مى‏پیوندند و هر سال و هر روز بر سطح و سقف نمایشگاه مى‏افزایند.
عاشورا فریاد دفاع همیشگى از مظلومان و مستضعفان زمان و زمین و اعلام جهاد جاوید علیه كفر و نفاق و جهل و استثمار و قلدرى است.
عاشورا دانشگاه عشق و عرفان و حماسه است. در این دانشگاه انسان مى‏آموزد كه چگونه به خدا عشق ورزد، چگونه بدون سلاح بجنگد و چگونه در اوج غربت، ‏حماسه آزادى بسراید.

عاشورا سمبل قیام در برابر ارتداد و ارتجاع مكتبى است، ارتجاع از اسلام ناب محمدى(ص) و بازگشت از عدالت علوى و تردید و توقف در اجراى قوانین قرآنى.

عاشورا سد استوار حسینى(ع) براى جلوگیرى از یورش یأجوج و مأجوج غربى و شرقى به امت بزرگ اسلامى است. عاشوراى حسینى كشتى نجات امت محمد(ص) در برار توفان جهل و ترس و استعمار خارجى و استبداد داخلى است.

عاشورای حسینى چتر معنویت دین و امت در برابر بازگشت دوباره نظامهاى سیاسى و اقتصادى و اهداف و آرمان هاى جاهلیت قدیم و نوین است.

ما دانشجویان انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های تهران اعلام می داریم كه با تمام وجود از گسترش جنایات وهابیان آل سعود یا به عبارتی بهتر همان كارگزاران و نوكران آمریكایی- صهیونیستی، حتی اگر با مبارزه‌ی قهرآمیز هم شده باشد، جلوگیری می‌كنیم و به یاری خدا نخواهیم گذاشت از كعبه و سرزمین وحی، این منبر بزرگی كه بر بلندای بام انسانیت باید صدای مظلومان را به همه‌ی عالم منعكس سازد و آوای توحید را طنین اندازد، صدای سازش با آمریكا و كفر و شرك نواخته شود.

و برای رسیدن به چنین مهمی به سران نامشروع آل سعود هشدار می دهیم كه در صورت ادامه این جنایت ها، آنها را حتی در كشور غصبی شان هم راحت نخواهیم گذاشت و بدانند، جنبش دانشجویی مسلمان از تمام ظرفیت و پتانسیل خود جهت ادای وظیفه انقلابی خود بهره خواهد جست.

 والسلام علی من تبع الهدی
 
 
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم تهران
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم قضایی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد
انجمن اسلامی دانشجویان پردیس قم دانشگاه تهران
انجمن اسلامی دانشجویان دانشكده صداو سیما

بیانیه انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاههای استان سیستان و بلوچستان

 در قدردانی از حضور میلیونی ملت مسلمان ایران در حماسه 22 بهمن سال 1388

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

إن الله لا یغیّر ما بقومٍ حتی یغیّروا ما بأنفسهم

پیروزی مستضعفان و ستمدیدگان بر مستكبران و جبّاران تاریخ و رهایی از زیر یوغ ظلم و تباهی، سرنوشت وعده داده شده خداوند رحمان به تمامی بندگان مومن و مبارز است كه فساد و تباهی را تاب نیاورده و بر علیه طاغوتیان زمان شوریده ، قیامی مجاهدانه به پا می دارند.

 

 

حضور پرشور و حماسی زنان و مردانی كه 15 سال مستمر از خرداد 42 تا  بهمن 57 با حضور در صحنه و تحت زعامت مرجعیت خود حركتی گسترده را به سرانجام رساندند نشان از  آن داشت كه ملت ایران نمی خواهند ملعبه ای برای شرق و غرب باشند. فلذا استقلال و آزادی خود را در دامن پر بركت و در لوای حركت و قیام اسلامی امام راحل یافتند و حاضر شدند در این راه از كام و نام خود بگذرند تا این هدف، در شعار "استقلال ، آزادی، جمهوری اسلامی " به سرانجام برسد.

انقلاب اسلامی، صدای بلند مردان و زنان آزاده ای بود كه با دست های تهی و دل های پر از ایمان و با تكیه بر كلام حق، شكوهمندترین حضور و بزرگترین انقلاب قرن را رقم زدند و نظام جمهوری اسلامی را به رهبری  بی نظیر امام خمینی (ره) مستقر نمودند.بدون شك این پیروزی مدیون خون هزاران شهید و زحمات و رنج های پیر جمارانی است كه با خون دل تمام مصائب را به جان خریدند تا حكومت مبتنی بر اصول اصیل اسلامی  ضمن تامین استقلال و تمكین بر نظر آحاد ملت بزگوار ایران به عنوان سرآغازی بر حكومت مهدوی  بر این سرزمین حاكم شود.

امت مسلمان و مجاهد ایران

 

طلیعه سیمین تولد دوباره ایران سرافراز در گرامیداشت سی و یکمین بهار انقلاب را در حالی به نظاره نشستیم که متاسفانه میهن عزیزمان در ماه های اخیر آبستن فتنه های گوناگون بود.

چه بسیار حرمت  ها که شكسته شد، چه بسیار شعار های انحرافی  که در دل این فتنه ها داده شد و چه بسیار خون ها که به دل این امت شد و چه بد بغض رهبر عزیزمان را به لعل گریه مبدل كردند.

ای كاش ما دانشجویان هزار بار می مردیم و نمی دیدیم گریه های رهبرمان را، ای كاش هزار بار می مردیم و نمی دیدیم پاره شدن عکس اماممان را، ای كاش چشم هایمان نمی دید هتك حرمت عاشورا را و نمی شنید شعار نه غزه و  نه لبنان را !

 

 

ملت شریف ایران

اكنون كه منافقان می كوشند تا سایه شوم جهل و عنادشان پرتو پر فروغ  پیروزی های ارزشمند  کشورمان را در میادین مختلف بپوشانند؛ شما مردم  آگاه و فهیم ایران با ثبت برگ زرّین دیگری در كارنامه نظام جمهوری اسلامی ایران به جهانیان اعلام داشتید ریشه های درخت تنومند این انقلاب در جان و دل شما مردم غیور ایران زمین استوار مانده و خواهد ماند و عزم و اراده پولادین شما امت انقلابی، همواره سدّ راه بدخواهان نظام و انقلاب شكوهمند اسلامی ایران خواهد بود.

 

انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام رحلت جانسوز پیامبر عظیم الشأن اسلام ، شهادت مظلومانه كریم آل عبا حضرت امام حسن مجتبی و امام رضا( علیهم السلام) از آحاد مردم آزاده و شریف این مرز و بوم اعم از شیعه و سنی که با حفظ وحدت رویه و حضور پرشور و با متانت خود در راهپیمایی 22بهمن و تـكیه بر شـعارهای بنیادین بـرآمده از مـتن انقلاب وگفتار و عمل خود حمایت بی شائبه خویش را از آرمانهای بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی و همچنین رهبر فرزانه انقلاب به نمایش گذاشتند، مراتب قدردانی خویش را اعلام می نمایند.

ما دانشجویان معتقدیم كه حضور پر شور شما ملت عزیز ایران اسلامی مرحله ی تكمیلی قیام 9 دی را در سی و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به جهانیان واستكبار جهانی و فریب خوردگان داخلی اش نشان داد و بی شك 22 بهمن امسال با حضور گسترده احاد ملت ایران بازگشتی  به مسیر عدالت و توسعه كه همان آرمان خمینی كبیر است، بود.  

 چه زیبا شما امت خداجو همچنان بر اصل ولایت فقیه تاكید کردید و این اصل را با جان و دل پذیرفتید و  اعلام داشتید که تا پای جان ، در حفظ و حراست از مبانی اصیل انقلاب اسلامی خواهید کوشید.

دلهاتان لبریز از نور ایمان  و گامهاتان به پشتوانه ی تقوای الهی استوار باد.

 

والسلام علی عبادی الله الصالحین

 

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com