تبلیغات
خارج از گود - اعتراض شدید صانعی به bbc !!!
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

اعتراض شدید صانعی به bbc !!!

رسانه دولتی انگلیس كه امروز اصلی‌ترین رسانه آقای صانعی است و حجم زیادی از جنگ روانی علیه اعلام نظر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مبنی بر عدم صلاحیت صانعی برای مرجعیت را برعهده گرفته است، در سال 72 و پس از فوت آیت‌الله گلپایگانی از رسانه‌های مغضوب صانعی بوده است.

بر اساس خبری كه روزنامه جمهوری اسلامی در تاریخ 30 آذر 72 و روزنامه كیهان در 2 دی‌ماه همان سال به نقل از صانعی منتشر كرده‌اند، وی معتقد است: باید مراقب مرجع تراشی بیگانگان و ایادی استكبار بود. كسانی كه تا دیروز با امام دشمنی می كردند فكر كرده اند می توانند بیایند در این حوزه و قدرتی پیدا كنند و قداست ها و ارزش های امام را از بین ببرند.

صانعی می‌افزاید: كور خوانده اند. مگر از روی جنازه نسل جوان حوزه بگذرند. مگر بنده و امثال بنده در این حوزه بمیریم. هر كسی هم كه به آنها كمك كند بد كرده است. هر عالمی كه به آنها كمك كند اگر آگاهانه است از عدالت بیرون رفته است و مثل خود گناهكار است مگر دشمنی با امام ساده است؟ دشمنی با امام یعنی دشمنی با اجرای احكام اسلام و لگد كردن خون شهدا... ارزش عالم و فقیه به عمل و ربانی بودنش است نه چیز دیگر. چند تا اصطلاح یاد گرفتن و حفظ كردن كه كاری ندارد. مردم اگر دست یك روحانی را می بوسند به خاطر این اصطلاحات نیست... امروز با كلیات گفتم ولی فردا با جزئیات خواهم گفت. اگر دست از فعالیت های گذشته خود برنداشتند و طلاب راه افتادند، گلایه نكنند.

وی همچنین ادامه می‌دهد: ما نیازی نداریم كه بی‌بی‌سی برایمان مرجع معرفی كند. ما مرجعی می‌خواهیم كه مثل حضرت امام(ره) كه با یك فتوا استكبار را بیچاره كرد.

اما در حالی كه صادق صبا تحلیلگر بی‌بی‌سی دو سال قبل به قم آمد و به گفته خودش در میان استقبالی گرم با صانعی نیز دیدار و خبر اظهارات وی را نیز منتشر كرد، این رسانه دولت انگلیس، اكنون به رسانه اصلی حامی صانعی تبدیل شده است و به نظر می‌رسد وی مانند سایر معتقدات خود از جمله در زمینه ولایت فقیه، از اظهارنظرهای تند و تیز خود را كه تنها به 16 سال قبل باز می‌گردد، برگشته است.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com