تبلیغات
خارج از گود - خاتمی اعلام برائت کرد، محتشمی پور توبه نامه نوشت!!
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

خاتمی اعلام برائت کرد، محتشمی پور توبه نامه نوشت!!

محتشمی پور و خاتمی با ارسال نامه هایی، ضمن اعلام برائت از افراطیون و رویکرد فرقه سبز، نسبت به برخی روبدادها ابراز پشیمانی کرده اند.

حجت‌الاسلام علی اکبر محتشمی پور، دبیر کل کمیته حمایت از مردم فلسطین، اخیرا با نوشتن نامه ای به مسئولان نظام، ضمن ابراز ندامت از رویکرد و اقدامات خود در ماه های اخیر، از افراطیون و دشمنان نظام جمهوری اسلامی اعلام برائت کرد.

آقای محتشمی پور که از طراحان "ادعای تقلب" در انتخابات بوده، در این نامه همه ادعاهایش را پس گرفته و گفته که نیت بدی نداشته است!

او با انتقاد از برخی رفتارهای افراطی سران اصلاح طلب، عنوان کرده که هرگز با آشوب های پس از انتخابات، هتک آبروی نظام و خسارت به مردم موافق نبوده است.

این حامی آقای موسوی، همچنین با اعلام مخالفت خود با شعارها و رفتارهای ساختارشکنانه فرقه سبز، از سکوت رضایت آمیز خود در این باره ابراز پشیمانی کرده است.

آقای محتشمی پور پس از آن اقدام به نوشتن این نامه کرده که همزمان علاوه بر موج اعتراض های داخلی، انتقادات مختلفی را هم از سوی شخصیت های خارجی حامی انقلاب اسلامی ایران تحمل کرده است.

گفته می شود که دبیر کل کمیته حمایت از مردم فلسطین در جریان سفرهای اخیرش یه کشور سوریه و لبنان، با انتقاد و کم توجهی شخصیت های مطرح این دو کشور مواجه شده و جایگاه خود را متزلزل دیده است.

* خاتمی هم اعلام برائت کرد

در همین حال، خبرها حاکی است که محمد خاتمی هم برای بار دوم دست به قلم شده و با نوشتن نامه ای به مسئولان کشور، از افراطی گری های فرقه سبز و برخی سران و فعالان اصلاح طلب، اعلام برائت کرده است.

آقای خاتمی همچنین نوشته است که من از همان ابتدا به دوستان تاکید کردم که این راه اشتباه است اما آنان به سخن من گوش نکردند.

او پیش از این نیز، نامه دیگری با همین مضمون به یکی از شخصیت های عالی رتبه نظام نوشته بود که پس از رسانه ای شدن آن، با فشار اطرافیان و گروه های تندرو مواجه و مجبور به تکذیب آن شد اما یک روز پس از آن، روزنامه جمهوری اسلامی به تایید نامه نگاری آقای خاتمی پرداخت.

نامه نگاری های شخصیت های مطرح اصلاح طلب و ابراز پشیمانی آنان از رویدادهای اخیر، در شرایطی به سوژه داغی برای محافل سیاسی تبدیل شده است که گفته می شود مسئولان نظام و حامیان انقلاب اسلامی همچنان تاکید دارند که سران اصلاحات باید ضمن "اعلام رسمی پشیمانی خود" و "جبران خسارت ها"، در برابر رفتارهای اخیر خود "پاسخگو" باشند و در برابر اجرای قانون مقاومت نکنند.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com