تبلیغات
خارج از گود - نامه سرگشاده انجمن‌های اسلامی دانشجویان 7 دانشگاه؛آقای سید حسن خمینی! زمان خوبی را برای خروج از كشور انتخاب نكردید.
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

نامه سرگشاده انجمن‌های اسلامی دانشجویان 7 دانشگاه؛آقای سید حسن خمینی! زمان خوبی را برای خروج از كشور انتخاب نكردید.

اعضای انجمن اسلامی دانشجویان 7 دانشگاه كشور با صدور نامه‌ای سرگشاده خطاب به سید حسن خمینی، نسبت به سكوت وی در قبال اهانت فتنه‌گران و قانون‌شكنان به ساحت بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی و خروج وی از كشور در برهه فعلی انتقاد كردند.

                                                

 انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف، انجمن اسلامی دانشگاه شاهد، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه و انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهركرد با صدور نامه‌ای سرگشاده خطاب به سید حسن خمینی نوه بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی و رئیس مؤسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی(ره) تأكید كردند: با خبر شدیم كه شما در روز جمعه و در حالی كه مردم ایران از توهین عده‌ای اغتشاشگر فرصت‌طلب فتنه‌گر به ساحت مقدس امام خمینی(ره) خون می‌گریند،‌ از كشور خارج شده و به سفر خارجی رفته‌اید و این در حالی است كه حضرتعالی به عنوان رئیس مؤسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی(ره) در این برهه حساس می‌بایست بیش از پیش احساس وظیفه كرده و نسبت به این اهانت بی‌شرمانه واكنش نشان می‌دادید.
نویسندگان این نامه خطاب به سید حسن خمینی افزوده‌اند: حضرتعالی نباید فراموش كنید كه مردم شما را یادگاری از بیت حضرت امام دانسته و همواره مورد احترام می‌دانند؛ اما ای یادگار امام! شما را چه شده است كه در مقابل توهین و زیرسوال بردن آرمان‌ها و اصول به یادگار مانده از امام(ره)، هیچ واكنشی نشان نمی‌دهید؟
این نامه می‌افزاید: آقای سید حسن خمینی! شما به واسطه مسئولیتتان در مؤسسه حفظ و نشر آثار امام و همچنین وابستگی نسبی به امام، قطعا از مواضع ایشان آگاهید و می‌دانید كه ایشان فلسطین را پاره تن اسلام نامیدند، شما قطعا مستحضر هستید كه امام فرمودند "جمهوری اسلامی، نه یك كلمه بیشتر و نه یك كلمه كمتر "، شما از متن نامه امام به شیخ مطرود و ساده‌لوح آگاهید، شما موضع امام نسبت به نهضت آزادی را باید بهتر از همه بدانید،‌ شما سخنان امام درباره قانون‌شكنان و قیام‌كنندگان علیه نظام اسلامی را به خاطر دارید، شما جمله "پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت شما آسیبی نرسد " از امام ره و نظرات ایشان درباره قیام‌كنندگان علیه ولی فقیه در كتاب ولایت فقیه امام را خوانده‌اید اما چه شده است كه در برابر شعارهای "نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران " زبان برنمی‌گشایید و موضع‌گیری نمی‌كنید؟ چرا در مقابل كسانی كه سخنان شیخ مطرود امام را مایه دلگرمی خود می‌دانند نمی‌ایستید و سخنان امام را فریاد نمی‌كنید؟ چرا در برابر كسانی كه علیه ولی فقیه قیام كرده‌اند، موضع‌گیری نمی‌كنید و دینتان را به نظام و انقلاب اسلامی ادا نمی‌كنید و ....
نویسندگان این بیانیه تأكید كرده‌اند: از همه اینها كه بگذریم، در شرایطی كه فتنه‌گران و امویان، اهانت به امام(ره) و آرمان‌های ایشان را به اوج رسانده و تمثال ایشان را به آتش كشیدند، حداقل انتظار از جنابعالی این بود كه به موضع‌گیری در این باره پرداخته و برای یكبار هم كه شده برای آخرتتان و برای ادای دینتان به امام راحل كه همه شأنیت و آبروی شما و ما به واسطه ایشان است، فتنه‌گران و قانون‌شكنان را محكوم می‌كردید اما در كمال تعجب شنیدیم كه جنابعالی در حركتی غیرقابل انتظار، از كشور خارج شده‌اید.
اعضای انجمن اسلامی دانشجویان 7 دانشگاه كشور در پایان تأكید كرده‌اند: جناب آقای حاج سید حسن خمینی! انتظار رهپویان واقعی امام و رهبری در شرایط كنونی آن است كه حضرتعالی به عنوان مسئول مؤسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی(ره)، به جای غایب شدن و فرار از پاسخگویی، با موضع‌گیری قاطع در برابر مدعیان كاریكاتوری راه امام كه در چند ماه اخیر اهانت به امام(ره) و آ‌رمان‌های ایشان را به اوج رساندند، به دین خود در برابر امام این امت عمل كنید.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com