تبلیغات
خارج از گود - گزارش کامل از تجمع دانشجویان مقابل دفتر سازمان ملل در تهران
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

گزارش کامل از تجمع دانشجویان مقابل دفتر سازمان ملل در تهران

دانشجویان دانشگاه‌های تهران با تجمع در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران به سكوت این سازمان در قبال تهدید ایران به حمله اتمی از سوی آمریكا اعتراض كردند.

                                                     

دانشجویان دانشگاه‌های تهران از ساعت 15:30 امروز با تجمع در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران به اظهارات اخیر باراك اوباما رئیس جمهور آمریكا و تهدید اتمی علیه ایران و سكوت سازمان ملل متحد در این خصوص اعتراض كردند.
 به نقل از خبرگزاری فارس، در این تجمع دانشجویان با سر دادن شعارهای "مرگ بر آمریكا "، "مرگ بر اوباما "، "انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست "، "سازمان صهیونیستی تعطیل باید گردد "، "دانشجو می‌میرد، ذلت نمی‌پذیرد "، "مرگ بر اسرائیل "، "ما همه سرباز توایم خامنه‌ای، گوش به فرمان توایم خامنه‌ای "، "وای اگر خامنه‌ای حكم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند كه جوابم دهم " ، "سازمان ملل خجالت خجالت " و با در دست داشتن پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران و پلاكاردهایی با مضامین "تهدید آمریكا نشانه تشریفاتی بودن سازمان ملل است "، "تهدید هسته‌ای اوباما، اوباما با دم شیر بازی نكن "، "آمریكا ، اسرائیل،‌این آخرین پیام است "، "دانشجوی مسلمان آماده قیام است "، "آمریكا هیچ غلطی نمی‌تواند بكند " و "تنها استفاده كننده از سلاح هسته‌ای آمریكا " خشم و انزجار خود را از اظهارات اخیر اوباما مبنی بر تهدید اتمی ایران و سكوت سازمان ملل متحد نسبت به این اظهارات اعلام كردند.
"تنها دولت استفاده كننده از سلاح اتمی آمریكای جنایتكار و خبیث "، "ما مرد جنگیم، ما را از جنگ نترسانید "، "ما استفاده از سلاح اتمی را حرام می‌دانیم "، "تهدید هسته‌ای اوباما، مورچه چیه كه كله پاچه‌اش چی باشه "، "رهبرا از تو به یك اشاره از ما به سر دویدن "، "هیهات من الذله، ما تا آخر ایستاده‌ایم "، "آمریكا مظهر كفر جهانی است "، "ننگ بر سازمان ملل كه تبدیل به سازمان حفظ منابع آمریكا شده است "، "آمریكا و اسرائیل غارتگران جهان " و "آمریكا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر " از دیگر شعارهایی بود كه دانشجویان در تجمع اعتراض آمیز خود سر دادند.
قهرمان عوض‌زاده دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی به عنوان اولین سخنران این تجمع با اشاره به اینكه بار دیگر اوباما كه با شعار تغییر روی كار آمد و چهره استكباری آمریكا را از نقاب برداشت، خاطرنشان كرد: آمریكا با اقدامات خود نشان داده است كه به هیچ وجه قابل اعتماد نیست و فقط ژست تغییر و اصلاح طلبی را می‌گیرد و اظهارات آنها دروغ بزرگی در جهان است.
وی افزود: تعجب برانگیز است كه چرا سازمان ملل متحد بر خلاف منشور خود در قبال جنایت‌های آمریكا و رژیم صهیونیستی سكوت اختیار كرده است.
این فعال دانشجویی در ادامه تصریح كرد: ملت ایران تا آخر در مقابل باز خواهی‌های استكبار گران جهانی ایستاده‌اند و بر حق قانونی خود در استفاده از فن آوری هسته‌ای تاكید دارند.
عوض زاده در ادامه تاكید كرد: سكوت سازمان ملل متحد، سازمان انرژی اتمی و كشورهای مدعی حمایت از حقوق بشر در قبال اقدامات اخیر آمریكا بر علیه ایران چهره دورغین آنها را آشكار كردند.
وی افزود: ایران همانطور كه در مقابل جنگ نرم دشمنان ایستادگی كرده است، مطمئنا در مقابل جنگ سخت آنان نیز ایستادگی خواهد كرد.
عوض زاده در پایان خاطرنشان كرد: جنبش دانشجویی دانشگاه كشور از سازمان ملل می‌خواهد تا به حقیقت وجودی خود طبق منشور این سازمان بازگردد.

در ادامه این تجمع مهدی فیروزكوهی مسئول سیاسی سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه های كشور در سخنانی گفت: سازمان ملل روزی دفن شد كه مشاهد كردیم دولت‌های مستكبر در دنیا جنایت می‌كنند اما این سازمان سكوت اختیار كرده است.
وی افزود: سازمان ملل متحد در مقابل دیدگانش جنایت را مشاهد كرد و اكنون تبدیل به بی‌خاصیت‌ترین سازمان‌های جهان شده است.
فیروزكوهی خاطرنشان كرد: وقتی رئیس جمهور آمریكا به صورت آشكار‌ علیه ایران عربده كشی می‌كند آن روز، روز خصم اخلاق در عالم بشریت بود.
وی با تاكید بر اینكه آمریكا با اقدامات جنایتكارانه خود امروز دست چدنی خود را آشكار كرده است در ادامه تصریح كرد: كشور آمریكا با حمایت‌های رئیس جمهور خود ثابت كرد دیگر قابل اطمینان و مذاكره نیست.
مسئول سیاسی سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های كشور تاكید كرد: رئیس جمهور آمریكا با سخنان اخیر خود ‌علیه ایران قدرت سخت خود را خلق كرد و این در صورتی است كه آنها حتی با جنگ نرم خود بر علیه ملت ایران نتوانستند حتی تاثیر كوچكی بر روند رو به رشد انقلاب اسلامی داشته باشند.
وی با اشاره به اینكه آمریكا به خوبی می‌داند قرن 21‌، قرن قدرت نرم است، خاطرنشان كرد: آمریكا سازمان ملل متحد را به ابزار دست خود تبدیل كرده است و مشاهد كردیم این سازمان ‌علیه ایران قطعنامه‌های صادر كرد و این در حالی است كه آنها حتی در محكومیت جنایت اسرائیل در غزه حتی یك قطعنامه هم بر علیه رژیم صهیونیستی صادر نكردند.
وی افزود: آمریكا دارنده تنها سلاح اتمی در دنیا است و پاسخگوی هیچ نهاد بین‌المللی هم نیست، پس باید پرسید فلسفه وجودی سازمان ملل چیست؟
فیروز‌كوهی خاطرنشان كرد: آمریكا اكنون با وجود داشتن هزار كیلومتر مرز مشترك با ما هیچ كاری نمی‌تواند بكند.
وی با اشاره به اینكه ترس از جنگ موجب شده كه آمریكا نتواند در طول 30 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی با ایران وارد جنگ نشود، خاطرنشان كرد: آمریكا از مزدوران داخلی خود برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران در جنگ نرم مایوس شده است و همانطور كه می‌بینیم اكنون طبق نظریه كارشناسان سیاسی آمریكا در دنیا به اضمحلال رسیده است.
فیروز‌كوهی در پایان تصریح كرد: ما فرزندان رمضان هستیم و از تهدیدات، جنگ و تحریم‌های دشمنان انقلاب اسلامی نمی‌ترسیم.
رحمان یاسی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) نیز به عنوان آخرین سخنران این تجمع با اشاره به اینكه امروز روی سخن جنبش دانشجویی است با آمریكا و سازمان ملل متحد است، خاطرنشان كرد: تهدید‌های آمریكا علیه جمهوری اسلامی ایران طی 30 سال گذشته بسیار زیاد بوده است و آنها در طول این مدت راه به جایی نبرده‌اند و تعجب است كه اكنون باز هم به طبل تهدیدات خود بر علیه ایران می‌كوبند.
وی افزود: آمریكا از حركت‌های احمقانه دست برنداشتند و متاسفانه توهم قدرت سرمداران این كشور را به این اقدامات وا داشته است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق با اشاره به اینكه اوباما تازه از راه رسیده و مترسكی بیش نیست، تصریح كرد: اوباما باید بداند ملت ایران از نسل عاشورایی هستند و اگر قرار است جنگ سخت باشد همین جنبش دانشجویی برای آنها بس خواهد بود.
یاسی خاطرنشان كرد: آمریكا باید بداند كه انهای این اقدامات نابودی خواهد بود و اكنون نابودی این دولت آغاز شده است.
وی با طرح این سئوال كه سازمان ملل متحد چرا سرنوشت خود را به آمریكا گره زده است؟ تاكید كرد: سازمان ملل متحد باید منشاء عدالت خواهی و دفاع از كلیه جهانیان باشد و این در حالی است كه متاسفانه تاریخ چند ده ساله این سازمان نشان داده نام آن سازمان ملل متحد است اما قدرتش پوشالی است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق با اشاره به اینكه سازمان ملل متحد دو راه بیشتر ندارد، گفت: راه اول این است كه به اقدامات كنونی خود و حمایت از آمریكا و رژیم صهیونیستی ادامه دهد و در نتیجه به نابودی برسد.
وی افزود: سازمان ملل متحد باید راه خود را از حمایت قدرت‌های بزرگ و مستكبر جدا كند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) با اشاره به اینكه همانطور كه آمریكا و اسرائیل در حال فرو پاشی هستند، سازمان ملل متحد هم فرو خواهد پاشید، خاطرنشان كرد: اگر آنها به راه خود ادامه دهند با سیل محكم كشورهای اسلامی و مدافع حقوق بشر مواجه خواهند شد.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com