تبلیغات
خارج از گود - مسئله فرهنگ رها شده است/ با گسترش "بی حجابی خود کشفی" مواجهیم،چاره ای بیاندیشید .
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

مسئله فرهنگ رها شده است/ با گسترش "بی حجابی خود کشفی" مواجهیم،چاره ای بیاندیشید .

Imageانجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی با صدور بیانیه‌ای نسبت به رواج بی‌عفتی و بی‌حجابی در جامعه و غفلت مسئولین مربوطه به شدت اعتراض كرد.

بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درمحکومیت رواج بی عفتی و بی حجابی و غفلت مسئولین به شرح زیر است:
دین مبین اسلام، دین آزادی از قیود دون است،یک راه است که تمام احکام ومبانی این راه نورانی و حیات بخش با همین حکمت بنا گشته است.اسلام کانون رآفت و مهرورزیست که بشریت را با تمام نقایص و خودسری بی منطقش در آغوش گرم خود می فشارد و به او راه و رسم زندگی پاک و سعادتمند و زیبا را نشان می دهد. در این میان، مدعیان هدایت فراوانند که به چیزی غیر از آنچه که خدای متعال رضایت داده می خوانند که برای پیروان آنها ثمره ای جز حیرانی و پریشانی ندارد. از نمونه های بارز این دعوت باطل فرهنگ لیبرال غربی است، فرهنگی که با پشتوانه ی افکار شیطانی(همانند مرشد خود)، تصویری از سعادت را ارائه می دهند تا با ورود به این سراب، حاملان این پرچم دجال را تحت سلطه ی خود در آورند و هر آنچه آنان بخواهند این اغوا شدگان جاهل نیز از خطوات آنها پیروی کنند. وااسفا! با وجود فرهنگ غنی دینی و حتی ملی خود، متاسفانه شاهد آن هستیم که عده ای کثیر فریب این بازی را می خورند و کورکورانه و بدون تامل بر ارزشهای والای انسانی خود و با محتوای برنامه ریزی شده ی استکبار، تن به این ذلت می دهند و آنها نیز از پرچمداران بی عفتی و بی حجابی می گردند!

در اینکه ثمره برنامه ی"فرهنگ برهنگی" قطعا طعم تلخ تشویش و بی بنیانیست، شکی وجود ندارد مخصوصا زمانیکه به آمارهای ارائه شده توسط خود این سیاستمداران رجوع می شود ومواجه با شکست های پی در پی خانواده در تشکیل و ساماندهی شان می شویم از جمله تعداد بسیار زیاد فرزندان نامشروع و سقط های روزانه،آمارهای مربوط به افزایش تجاوز جنسی، کاهش بسیار زیاد میل افراد به تشکیل خانواده،این حقیقتی است عینی وثمره ای است که در انتظار هرجامعه ایست که بخواهد طبق آن الگو گام بردارد.

در اینجا باید به نکته ای مهم واساسی اشاره نماییم و آن اینکه مقداری از رواج فساد در جامعه، در دانشگاه و.... به علت بی توجهی مسئولین مربوطه است.توجه در این معضل عبارت است از داشتن بینش اسلامی و انقلابی نسبت به امور فرهنگی و برنامه ریزی کارآمد و بلندمدت در جهت فرهنگسازی صحیح؛ وباید هم نگرش اسلامی داشت یعنی توجه دقیق دینی به دستورات تربیتی با آن دید رئوفانه، و هم وجود نگرش انقلابی، یعنی پرهیز از هرگونه غفلت و هرگونه تسامح،نگرش انقلابی یعنی غرق نشدن درروند بوروکراتیک و اصطلاحآ کاغذ بازی ها، وکار را تا سرانجام خود رساندن.

مسئولین به هوش باشند،وزارت ارشاد ترویج ابتذال را در سینمای ما قطع کند،سینمای ما آموزنده نیست،سینمای ما مروج عقب ماندگی های غرب با رنگ ولعاب تجدد است!وزارت ارشاد ما دچار یک بیماری شده است یا بهتر بگوییم هنوز آن بیماری سرطانی طاغوتی در این سینما وجود دارد.مسئولین اگر نمی توانند، کنار بکشند تا افراد متعهد و متخصص، داعیه دار تربیت دینی مردم گردد.

همچنین وزرای مربوط، ریاست و مسئولین امور فرهنگی دانشگاهها،حقیقتا به خاطر بی کفایتی فرهنگی و تسامح و سهل انگاری در زمینه ی پرورش معرفتی و اخلاقی در این جایگاه که به فرموده ی حضرت امام (ره) منشا تحولات است،متدینین ما را خون دل می دهند. مسئله ی فرهنگ رها شده است،همواره با گسترش "بی حجابی خود کشفی" مواجهیم،چاره ای بیاندیشید.

لذا تشکل دانشجویی انجمن اسلامی(تاسیس 1348)به نمایندگی از دانشجویان مجدانه خواستار اصلاح این انحراف عظیم و مضمحل و مغفول در سطح جامعه بالاخص دانشگاه می باشد و تا نیل به این هدف والا و گرامی که همانا پیروی از مسلک مهدوی وفاطمی (سلام ا... علیها) می باشد، پیگیری را ادامه خواهد داد تا جامعه ای لایق ظهور را آماده سازیم.ان شاءا...

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com