تبلیغات
خارج از گود - نامه سرگشاده انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد خطاب به سید حسن خمینی
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

نامه سرگشاده انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد خطاب به سید حسن خمینی

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دانشجویان مستقل، متن این نامه به شرح زیر است:
«به حسن و برادرانش این توصیه را می‌نمایم كه همیشه سعی كنند در خط رهبری حركت كنند و از آن منحرف نشوند كه خیر دنیا و آخرت در آنست و بدانند كه ایشان موفقیت اسلام و نظام و كشور را می‌خواهند.هرگز گرفتار تحلیل‌های گوناگون نشوند كه دشمن در كمین است! امروز باید در كنار نظاممان پشت سر رهبری قرار بگیریم. رهبر ما شاگرد امام است. رهبر ما از چهره‌های شناخته شده انقلاب كه سالیان سال در زندان‌های رژیم سفاك پهلوی به سر برده.هیچكس حق شكستن حریم رهبری را ندارد. حرمت رهبری نظام اسلامی، از اصول خدشه ناپذیر انقلاب اسلامی ماست. همه باید به دستورات رهبری عمل كنند.ما امروز موظف هستیم پشت سر مقام رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای حركت كنیم. هر چه ایشان گفت گوش كنیم، اگر روزی حركت ما با حركت ولی نخواند، بدانید كه نقص از ماست!»

قسمتی از وصیت نامه یادگار امام مرحوم سید احمد خمینی
جناب حجه الاسلام سید حسن خمینی

سلام علیكم

درحالی كه روزهای زیادی تا 14 خرداد و سالگرد رحلت بنیانگذار فقید انقلابمان باقی نمانده است، متأسفانه شاهد رفتارهایی غیر معمول از سوی شما هستیم كه تذكر و تلنگر آن را بر خود واجب دانستیم و امیدواریم موثر افتد.گرچه دوستی شما با سران فتنه به سبب قرابت خویشاوندیتان بر همگان هویدا و آشكار است، اما از شما انتظار  می رفت به دلیل وابستگی نسبی خود با حضرت امام(ره) نام ایشان كه ماورای فعالیت جناحی و سمت و سو گیری های سیاسی بوده و هست، به رفتارهایی كه پایه های آن بر اساس ماكیاولی و قدرت طلبی پی ریزی شده است آلوده نكنید.

این روزها كه سران فتنه در جشن و عزا دور هم جمع می شوند تا برای جنجال آفرینی در آستانه حماسه 22 خرداد به هر كاری دست بزنند شما متاسفانه با بینش اندك و یا بهتر بگوییم بی بصیرتی در جلسات عشرت مآبانه ی عده ای مست قدرت و شهوت شركت می كنید و با فتنه گرانی كه می خواستند حریم ولایت را با ادعای دروغ خود به توبره ببندند، هم نشین می شوید. شما امروز با كسانی دم خور شده اید كه زمانی خود مروج هتك حرمت به امام راحلمان بودند و اینان بودند كه جرأت سخنان ناروایی چون "خمینی به موزه تاریخ سپرده شده است" را به عده ای ملعبه غرب و ساختار شكن سكولار دادند.

آقای حسن خمینی

به تاریخ نگاه بیاندازید و ببینید چه بسیار هستند، افرادی كه گذشتگان نكویی داشتند اما با نشست و برخواست با بدان خاندان خود را فراموش كردند و در ولع و طمع قدرت و خود محوری آنچنان دست و پا زدند كه سرانجامی جز خاری و نكبت برای خود در تاریخ به جا نگذاشتند."پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد" ماجرای حسین خمینی كه از اقوام شما هم هستند را فراموش نكنید كه وی نیز زمانی در دام منافقین افتاد و سرانجامی نداشت جز طرد از سوی امام و امت.لذا این نامه از امام راحل به سید حسین را برای شما مجددا یاد آور می شویم كه ایشان فرمودند:«: پسرم حسین خمینی! جوانی برای همه خطرهایی دارد که پس از گذشت آنها انسان متوجه می‌شود . من میل دارم کسانی که به من مربوط هستند در این کوران‌های سیاسی وارد نشوند؛ من امید دارم که شما با مجاهدت در تحصیل علوم اسلامی و با تعهد به اخلاق اسلامی و مهار کردن نفس اماره بالسوء ، برای آتیه مورد استفاده واقع بشوی؛ من علاوه بر نصیحت پدری پیر، به شما امر شرعی می‌کنم که در این بازی‌های سیاسی وارد نشوی و واجب شرعی است که از این برخوردها احتراز کنی ؛ من به شما امر می‌کنم به حوزه علمیه قم برگرد و با کوشش، به تحصیل علوم اسلامی و انسانی بپرداز.»

اما متاسفانه شما نیز راه ناكجا آباد پسر عموی  خود را در پیش گرفتید و به جای سعی در گسترش معارف امام و انقلاب در دل موسسه نشر آثار و تولیت حرم مطهر امام راحل ریش و قیچی را در دست نااهلانی گذارده اید كه نسبت به امام و راه و روش وی هیچ معرفتی نداشته و ندارند و از یار امام بودن برای خود نقاب و زره پوشی ساختند و خود را در لباس میش نمایش دادند ولی مردم در 8 ماه فتنه متوجه این نمای مظلوم بر تن روباه صفتان و گرگ های مدعی خط امام شدند اما شما چشم تان را برهمه اینها بستید و تنها زمانی دم بر آوردید كه همین افراد با سخنان امام زیر سئوال رفتند.
این چه رفتار غیر منطقی است كه شما برای رسیدن به قدرت پیش گرفته اید؟این چه امید شوم به حمایت عده ای فتنه گر است كه شما به آن دل بسته اید؟ شاید این دلبستگی و هم نشینی شما با این فتنه گران عاملی بود تا هتك حرمت فتنه گران در آذر ماه را نبینید و دم بر نیارید. بی شك حرف شما درحمله به برنامه شاخص كه نمونه ای از سخنان خمینی كبیر بود نیز از این همنشینی شما با فتنه گران برآمده است.امروز مطمئتن باشید همان هایی كه از نام جماران برای برپایی متینگ سیاسی سوء استفاده كردند از نام و نشان شما هم به عنوان پله ای برای ترقی خود استفاده می كنندو همینان كه با بی رحمی كمر ملت را زیر بار تمایلات نفسانی خود خرد كردند و شادی و حلاوت پیروزی 22 خرداد را به كام ملت تلخ كردند، برایشان تفاوتی ندارد كه شما را در راه نفسانیت خود به قعر و انتهای مذلت بفرستند.

فلذا ما دانشجویان دانشگاه شاهد كه تحصیل خود در دانشگاه و كسب علم را مدیون نفس روحانی پیر جماران و خون فرزندان روح الله می دانیم بار دیگر از سر دلسوزی به شما توصیه می كنیم كه از این راه و كردار بازگردید كه آغوش امت برای شما تنها یادگار خاندان خمینی همچنان باز است و والا اگر می خواهید به همین راه بروید و بر این امر و این راه اصرار ورزید نام بزرگ خمینی را آلوده مطامع سیاسی نكنید و این نام بزرگ را از ذهن و شناسنامه خود حذف كنید و تولیت حرم مطهر را هم به ما دانشجویان بسپارید كه ما فرزندان نسل سوم انقلاب خدمت و جاروكشی در حرم امام عزیزمان را بر هر امری افضل و ارجع می دانیم. در آخر پیشنهاد می كنیم وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی(ره) بار دیگر رنج نامه ابوی محترمتان به مرحوم منتظری و نیز وصیت نامه ایشان را بازخوانی كنید.
 
                                                                                                        والسلام علی من اتبع الهدی
                                                                                                انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com