تبلیغات
خارج از گود - نامه بی‌پرده دانشجویان به برادران لاریجانی درباره مافیای جاسبی
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

نامه بی‌پرده دانشجویان به برادران لاریجانی درباره مافیای جاسبی

شعبه 29 دادگاه عمومی مصوبه شورای انقلاب فرهنگی درباره اساسنامه جدید دانشگاه آزاد را ملغی و مجلس شورای اسلامی نیز قانون وقف این دانشگاه را تصویب كرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دانشجویان مستقل، در پی اقدام غیر منتظره قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی نسبت به مصوبه قانونی شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره دانشگاه آزاد، دانشجویان نامه ای صریح و بی پرده به آقایان علی و صادق لاریجانی منتشر كردند.

این اقدام معنادار و خطرناك دو قوه دانشجویان را مجاب به انتشار نامه ای به لاریجانی ها كرده است.
 
                                  
 


متن این نامه به شرح زیر است:

آقایان علی و صادق لاریجانی
روسای محترم مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه
تأکید رهبر معظم انقلاب بر ضرورت وجود دست و دامان پاک برای مبارزه با فساد را مکرراً شنیده ایم؛ همچنین «پاسخگویی» مورد تأیید ایشان که منبعث از اسلام ناب است، اقتضا دارد که حاکمان و سیاستمداران رفتاری شفاف و محاسبه پذیر داشته باشند. امری که امروزه دستاوردهای بشری نیز، برای حاکمیت خوب، بر آن اصرار دارند.

همانگونه كه امیرمؤمنان به عنوان سكاندار الگوی عملی تفكر اسلام ناب، در اداره حكومت اسلامی فرمودند: "در کاری که مردمان گمان تخلف بر تو می برند به شفافیت عذر خویش را برای آنان بازگو، این کار بدگمانی مردم را از تو و حکومت دور می سازد و بر مهر بین تو و مردم می افزاید".

اما نمی دانیم چرا امروز متأسفانه شفافیت گفتار و تصمیم از سوی وكلای مجلس و مسئولان عالیرتبه قضایی در خصوص  تخلفات صورت گرفته از سوی مسئولان دانشگاه آزاد به چشم نمی خورد و تصمیمی برای برخورد با تخلفات انجام شده صورت نمی پذیرد و این شائبه را در ذهن افكار عمومی ایجاد می نماید كه آیا بخشی از دستگاه قضایی و همچنین نمایندگان مجلس منافعی در ادامه روند این تخلفات دارا می باشند كه حاضر نیستند در مقابل آن عكس العملی را نشان دهند.

برادران محترم لاریجانی

آنچه ما را بر آن داشت تا این نامه را به حضورتان ارسال نمائیم، طرح دغدغه ای است که در مورد نحوه عملکرد قوای مقننه و قضائیه در ذهنمان بوجود آمده و انتظار داریم از آنجا که پاسخگویی از اصول غیرقابل انکار مردمسالاری دینی و مورد تأکید مقام معظم رهبری است، جوابی قابل قبول از این قوا دریافت نمائیم.

اگر در نظر دنیا خواهان و قدرت طلبان حكومت و ریاست ارزش ذاتی دارد و خود مطلوب اصلی آنها است در نگاه اسلامی حكومت با همه اهمیت و ارزشی كه دارد در مقایسه با اهداف بالا دستی خود وسیله ای بیش نیست وسیله ای كه تنها در صورت نیل به هدف ارزشمند خواهد بود والاجز رنج و زحمت و سقوط و انحطاط نخواهد بود.

اما اكنون شاهدیم كه در مجلس شورای اسلامی كه می بایست جایگاه طرح مطالبات به حق ملت زجر كشیده ایران باشد، برخی از وكلای مجلس بر خلاف مطالبه عمومی در خصوص شفاف سازی و قانونمند كردن بخش عمده ای از نظام آموزش عالی هر روز طرحی جدید بر خلاف این مطالبه را مطرح كرده و به صحن علنی مجلس می آورند كه طرح خلاف قانون و شرع وقف اموال دانشگاه آزاد و استفساریه شورای عالی انقلاب فرهنگی از جمله آنهاست.

و در سویی دیگر قوه قضائیه كه به عنوان نماد و میزان و معیار عدالت، دفاع از حق مظلوم، مبارزه با فساد و تبعیض و... می باشد،  به جای رسیدگی به اتهامات مطرح شده اقتصادی و سیاسی متعدد در خصوص مسئولان درجه یك دانشگاه آزاد، به نوعی زمینه سوء استفاده آنها را از قانون در جهت خلاف روح حاكم بر قانون فراهم آورده است.

قطع یقین انتظار اولیه ما دانشجویان پس از طرح برخی اتهامات در خصوص دخالت مدیریت دانشگاه آزاد در حمایت از جریان فتنه، احضار و پرسش از وی در دادگاه بود، انتظاری كه تا امروز محقق نشده است.

و آیا رئیس دستگاه قضا حاضر است  در یک اقدام شجاعانه به افکار تشنه و سرگشته بگویند اگر به جای مهدی هاشمی و عبدا... جاسبی -که البته نورچشمی باند ثروت و قدرتند- فرد بدون پشتوانه ای و در موضوعی بسیار کوچکتر از اتهام مشاركت در كودتا و اقدام در جهت براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی، که در قیاس کاه و کوه می گنجد بود با وی چه برخوردی صورت می گرفت؟

آیت الله محمدصادق و دكتر علی لاریجانی

بگذارید بی پرده و با صراحت با شما سخن بگوئیم، آیا حضرات از كم و كیف ارتباطات مجموعه تحت مدیریت خود با مدیریت اختاپوسی و شبه فراماسونری دانشگاه آزاد مطلع هستید؟ آیا می دانید چند درصد این مجموعه ها از طرق غیرقانونی اقدام به دریافت مدارك تحصیلی كرده اند؟ آیا با ما دانشجویان هم نظرید منافع مادی غیر قانونی برخی افراد مجموعه تحت مدیریتتان مانع اساسی به ثمر نشستن و قانونمند شدن دانشگاه آزاد می باشد؟

آقایان لاریجانی

پس قبل از آنی که خیلی دیر شود،  نقطه پایانی بر این ماجرا بگذارید و شوکران بلاتکلیفی و تذبذب را به زباله دان تاریخ رهنمون سازید.

جنبش دانشجویی مسلمان از آنجا که خیمه گاه تارعنکبوتی دشمنان و فتنه گران را پرجنب و جوش و سنگر نیروهای انقلاب را متفرق و خاموش می بیند، اعلام می دارد در صورتی که مسئولان نخواهند و یا نتوانند در حفظ آرمان های انقلاب اسلامی که خون شهیدان والامقام برای حفظ آن ریخته شده است، دست به اصلاح امور بزنند، ما فرزندان خمینی کبیر با هیچکدام از آنها عهد اخوتی نبسته ایم و آنی در احقاق حقوق این ملت عقب نخواهیم نشست.

                                                                  والسلام علیكم و رحمه ا... و بركاته
    
                                                      اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل
                                                         بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ
                                                               اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
                                                                            دفتر تحكیم وحدت
                                                                   جنبش عدالتخواه دانشجویی

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com