تبلیغات
خارج از گود - كفن‌پوش خود را برای اقدام شهادت‌طلبانه علیه هتاكان به قرآن آماده كرده‌ایم
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

كفن‌پوش خود را برای اقدام شهادت‌طلبانه علیه هتاكان به قرآن آماده كرده‌ایم

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد با صدور بیانیه‌ای تاكید كرده است: كفن‌پوش خود را برای اقدام عملیاتی و شهادت‌طلبانه بر علیه هتك حرمت به قرآن‌كریم آماده كرده‌اند.

                                                           


 در بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در خصوص هتك حرمت به قرآن‌كریم در آمریكا، آمده است: در این موقع كه استكبار جهانی و صهیونیسم بین‌المللی به سركردگی آمریكای جهان‌خوار تمام نیروهای خود را برای سركوبی انقلاب‌های اسلامی و ملل استقلال‌طلب و آزادی‌خواه جهان بسیج كرده و آشكارا سرزمین‌های اسلامی را به نوكران سرسپرده خود مانند اسرائیل غاصب واگذار می‏كند و حمایت علنی خود را بی‌شرمانه از این تجاوز و جنایت آشكار اعلام می‏دارد، اتحاد و قاطعیت مسلمانان جهان در برابر این متجاوزان از خدا بی‌خبر از هر زمان لازم‌تر و طرد حامیان و همكاران مرتجع آنان در منطقه، همچون صدام خائن، بر همه مسلمانان واجب است.امام خمینی(ره)

در ادامه این بیانیه خاطرنشان شده است: صهیونیست بین‌الملل بار دیگر اوج كینه خود از ملل مسلمان را نشان داد و این بار در تاریخ فاجعه‌ای كه مولود آن پست فطرتان و ددمنشان صهیونیست بودند ضربه و سلمه‌ای به قلب مسلمین جهان با سوزاندن قرآن‌ها وارد كردند. این كار سخیف گرچه اوج رذالت و بی‌فرهنگی و دنائت این طیف قلیل و این بی‌خردان را نشان داد اما این خود نشانه‌ای از آن بود كه هرچه این بی‌هویتان با تسخیر قدس شریف سعی بر آن دارند كه بر طبل پوچ و توخالی هویت خود بكوبند همان پست فطرتانی هستند كه گیلاس‌های خون صغیر و كبیر ملل جهان را مستانه و دیوانه‌وار بر هم می زنند و به كام كثیف خود می‌ریزند.

نویسندگان این بیانیه در ادامه تصریح كردند: امروز آن صهیونیستی كه قبای مسیحیت بر تن كرده كه گرگ در لباس میش است كه سعی دارد تا تعالیم عالی و مطهر عیسی مسیح را با وجهه نامیمون صهیونیسم بین‌الملل مخدوش و آلوده كند. آنان كه دائم بر ادعای تغییر خود می‌نازند با این عمل وقیح خود نشان دادندكه رنگ صورت عوض كرده‌اند و چه سگانی هستند، آنان كه سعی دارند تا صدای واق واق خود را با این رذالت بیش‌تر به گوش صاحبان خود برسانند و با دم تكان دادن‌های اینگونه برای صاحبان صهیونیستی خود پستی و دون مایگی را بیشتر نشان دهند و به ما اثبات كردند كه اوباما و بوش تنها در روسیاهی بیشتر تفاوت دارند و سگ زرد برادر شغال است.

در ادامه این بیانیه آمده است: آنان كه دائم از تمدن سخن می‌گویند و دست دوستی واهی دراز می‌كنند با تیری كه به سمت مسلمین روانه ساخته‌اند گور از قبل كنده خود را با بدن‌های متعفن خود پرخواهند كرد و امت مسلمان جوابی سخت و دندان‌شكن به این نوكران خواهند داد.یادشان می‌آوریم سلمان‌رشدی پست فطرت را كه با كاری همسطح اینان چگونه چون سگی زخم خورده در لانه رفته است و حتی جرئت نفس كشیدن را هم ندارد و ملل مسلمان به خون آن جرثومه كثیف تشنه‌اند. گرچه با سوزاندن قرآن‌ها دل مسلمین جهان به خون شد اما این خون ها كه به جوش آمده است تا بركندن ریشه صهیونیست بین‌الملل پیش خواهد رفت.

در بخش دیگری از این بیانیه تصریح شده است: امروز ما آن به اصطلاح مسیحی پروتستان را كه به استحمار كشیده یوغ صهیونیست است تنها باربر این اهانت می‌دانیم كه تنها ابزاری برای باركشی شده است و این سگان صهیونیست كه در اعیاد خون مسیحیان را مباح می‌دانند نشان داده‌اند كه حتی به این بدبختان نیز رحم نمی‌كنند. امروز با این عمل سخیف هشدار جدی خود را به تمام ادیان اعلام می‌كنیم چه بسا آتشی كه قرآن‌ها را امروز در ایالات بی‌تمدن‌ها و یانكی‌ها سوزاند تا ایامی دیگر دامن كلیساها و كنیسه‌ها و انجیل‌ها و تورات‌ها را بگیرد و همه را در غضب شهوانی صهیونیست‌ها بسوزاند.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در ادامه این بیانیه تاكید كرده است: ملل مسلمان گرچه پاسخ این بی‌حرمتی‌ها و اهانت‌های سخیف را خواهد داد اما ما از تمام مسیحیان و كلیمیان آزاده و وارسته جهان نیز می‌خواهیم تا پاسخ این شیطنت صهیونیست‌ها را بدهند و آنان را می‌ترسانیم از روزی كه این صهیونیست‌های ددمنش به خون كلیمیان و مسیحیان جهان نیز رحم نكنند. امروز بر ما اثبات شد كه بازی كثیف صهیونیست بین‌الملل هیچ حد و مرزی برای خود قائل نیست و در این راه حتی حداقل شئون را هم رعایت نمی‌كند. ما گوشه‌ای از این اهانت جاهلانه و بی‌خردانه را بر دوش سرانی می‌دانیم كه با صهیونیست‌ها هم پیاله هستند و خود كه نماد بی‌غیرتی و جهالت دینی هستند را نماینده مسلمانان اعلام می‌كنند حاشا و كلا كه اینان كه جام‌های مشروبشان در كاخ سفید پر می‌شود نماینده خردی از امت اسلام نیستند. و به قول امام عزیزمان آن كه خطر این غده سرطانی را اعلام كردند و خطاب به این اسلام نماها كه یكی از دلایل این اهانت است: "آنهایی كه ادعای اسلام می‏كنند در عین حالی كه با یهود موافقت كرده‏اند؛ یعنی، با صهیونیست موافقت می‏كنند، لكن جدیت دارند كه بین برادرهای مسلم تفرقه بیندازند و با هر طوری شده است برادرهای مسلم را از هم جدا كنند. اینها یك نقشه‏های سیاسی است كه كشورهای بزرگ به واسطه عمال‌شان می‏خواهند در ممالك اسلامی پیاده كنند ". فلذا انذار جدی می‌دهیم به این بی‌خردان كج‌اندیش هوسران.


دانشجویان دانشگاه شاهد در ادامه این بیانیه تاكید كردند: بیش از هر امری این روزها را عزای امت اسلام می‌دانیم و از عموم دانشجویان و طلاب می‌خواهیم كه انزجار خود را به صورت علنی و عملی از این اقدام سخیف اعلام كنند و امیدواریم كه با اعلام انزجار امت اسلام تسكینی بر قلب پیامبر اسلام آن رسول مهر و محبت باشد كه كوتاهی در این امر خود بهانه‌ای برای ادامه این گستاخی‌هاست.

نویسندگان این بیانیه در ادامه خاطرنشان كردند: گرچه از دولت مستحمره آمریكا هیچ انتظاری برای پوزش در این خصوص نمی‌آید اما به سفارت سوئیس و انگلیس كه صهیونیست ولد ناخلف آن است، در ایران كه به پایگاه جاسوسی برای سیا و موساد تبدیل شده‌اند اعلام می‌كنیم پیش از آنكه شعله‌های خشم دانشجویان و امت مسلمان ایران دامن جاسوس‌خانه آنها را بگیرد از این اقدام وقیح پوزش و تبری بجویند.

در بخش دیگری از این بیانیه تاكید شده است: به سفارت و دولت واتیكان هم اعلام می‌كنیم گرچه بی‌غیرتی شما در همان زمان كه به تمثال مبارك عیسی بن مریم(ع) اهانت شد و دم بر نیآوردید بر ما اثبات شده است اما ما دانشجویان این بی‌ادبی را معطوف به بی‌همتی و تقدس زدایی می‌دانیم كه از آستانه كلیساها توسط آن دولت صورت گرفته فلذا خواستار تبری و محكوم كردن آن اقدام وقیح از سوی آن دولت هستیم.

در پایان این بیانیه خاطرنشان شده است: در آخر ضمن تسلیت به محضر و وجود نازنین منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) و نائب بر حق ایشان حضرت امام خامنه‌ای(حفظه الله) و مراجع تقلید و علما و امت اسلام آمادگی و كفن‌پوشی خود را برای اقدام عملیاتی و شهادت‌طلبانه بر علیه این رفتار اعلام می كنیم.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com