تبلیغات
خارج از گود - بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان به مناسبت 13 آبان
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان به مناسبت 13 آبان

444 روز پنجه در پنجه استکبار

 

« امروز در ایران باز انقلاب است،انقلابی بزرگتر از انقلاب اول. در این انقلاب شیطان بزرگ آمریکاست.» امام خمینی (ره)

 

      

  تاریخ ملت شریف ایران اسلامی سرشار از رویدادهای مهمی است که یاد آوری بسیاری از آنها حس غرور و افتخار را در خاطر هر ایرانی متعهد زنده می کند. در این میان 13 آبان حلقه اتصال حوادث تاریخ ساز و آغاز گر حرکت عظیم و نقطه عطفی در پیوند ناگسستنی نسل جوان دانش آموز و دانشجو با رهبری انقلاب اسلامی در مبارزه با استکبار جهانی است. نسل جوانی که قلب هایشان به عشق معمار انقلاب می تپید و روی سینه هاشان عکس امام بود و بر بازوهایشان نوشته شده بود: « دانشجویان خط امام».

 

 

                           

 

 

     13 آبان بستر درس های آموزنده ای برای ملت ایران است. ملتی که هوشیاری، مقاومت، همیشه و به موقع در   صحنه بودن و ایثارشان از ویژگی های بارزی است که در تمام برهه های تاریخ انقلاب اسلامی، پرده از فعالیت ها و خیانت های مستکبران جهان برداشته و ماهیت ضد انسانی آن ها را به همه نشان داده است.13 آبان 58 ،  سمبل مقاومت جوانان مسلمان متعهدی است که با چشمان بیدار و گام های استوار استخوان های استکبار جهانی را خرد کردند.

     و اما 13 آبان امروز، تسخیر لانه های جاسوسی دیگری را می طلبد. لانه هایی که به جایگاهی برای ایجاد تفرقه و اعمال فشار و زور بر ضد ملت ایران تبدیل شده اند و به خوبی در جریان پس از انتخابات نقاب از چهره برداشتند. اگر دیروز  با هوشیاری جوانانمان توانستیم دست خائن آمریکا را از کشور کوتاه نمائیم امروز لازم است بیاد داشته باشیم که سگ زرد برادر شغال است و روباه پیر در کمین!! و بیدار باشیم که تغییر چهره استکبار فریبمان ندهد.

       پر واضح است که دلخوشی به رفاقت ظاهری روسیه و تدبیر انگلیس آب در هاون کوبیدن است و با پای خویش به مسلخ رفتن و مسلماً پیشرفت ایران اسلامی نه به سود روسیه خواهد بود و نه به نفع انگلیس!! بسا که بارها و بارها شاهد پیمان شکنی و تغییر چهره ی این مدعیان دروغین دوستی، در عرصه های مختلف سیاسی و بین المللی بوده ایم.

       لذا با توجه به فعالیت های مرموزانه دول روسیه و انگلیس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان ، ضمن اعلام هشدار در ادامه برقراری روابط دوستانه با کشورهای فوق، از کلیه مسئولین قوای سه گانه    می خواهد به هیچ قدرتی مجال کارشکنی و ایجاد اختلال در روند توسعه کشور را ندهند و با بصیرت انقلابی و در سایه ی رهنمود های رهبر فرزانه ایران اسلامی و به پشتوانه سرمایه های جوان این مرز و بوم، بیش از پیش در راستای اعتلای ایران عزیز بکوشند.

 

 

 

          والسلام علی من التبع الهدی

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com