تبلیغات
خارج از گود - افكانه: به دلیل عدم صدور مجوز در تجمع امروز شركت نمی‌كنیم
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

افكانه: به دلیل عدم صدور مجوز در تجمع امروز شركت نمی‌كنیم

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع امروز مقابل مجلس شورای اسلامی شركت نمی‌كند.
                                                      

محمد افكانه دبیر تشكیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل نیز در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: با توجه به عدم صدور مجوز برای تجمع دانشجویان مقابل معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری و نیز مجلس شورای اسلامی، به دلیل تمكین به قانون و نهادینه كردن این فرهنگ اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل از حضور در این تجمع انصراف می‌دهد.

به گفته وی، اتحادیه مذكور برای پیگیری موضوع دانشجوی پولی و رفع تبعیض از این موضوع به تلاش خود از مسیرهای دیگر ادامه خواهد داد.

گفتنی است دبیرخانه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران‌بزرگ، حمیدرضا رستمی دبیركل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، محمد افكانه دبیر تشكیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل كشور و رامین محمدی دبیر سیاسی دفتر تحكیم وحدت، خبر تجمع این اتحادیه‌های دانشجویی را در مقابل معاونت راهبردی و برنامه‌ریزی نهاد ریاست‌جمهوری و مجلس شورای اسلامی تكذیب كرده و اعلام كردند در تجمع امروز حضور نخواهند داشت.

در بیانیه دبیرخانه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران‌بزرگ، آمده است: از آنجایی كه كلیه تصمیمات و مواضع سیاسی بسیج دانشجویی از طریق شورای تبیین مواضع اتخاذ می‌شود و با توجه به اینكه پیرامون قانون برنامه پنجم توسعه كشور(مبحث پولی شدن دانشگاه‌ها) در شورای تبیین مواضع طرح موضوع نشده و در این خصوص تصمیمی اتخاذ نشده است، لذا دبیرخانه این شورا خبر مربوط به حضور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران‌بزرگ را در تجمع امروز مقابل معاونت راهبردی و برنامه‌ریزی نهاد ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی را تكذیب می‌‌كند.

همچنین حمید‌رضا رستمی دبیركل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: اعضای این اتحادیه دانشجویی در تجمع امروز در مقابل معاونت راهبردی و برنامه‌ریزی نهاد ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی شركت نمی‌كنند.

رامین محمدی دبیر سیاسی دفتر تحكیم وحدت نیز گفت كه این اتحادیه دانشجویی به دلیل صادر نشدن مجوز برای تجمع دانشجویان مقابل معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری و نیز مجلس شورای اسلامی، در این تجمع شركت نخواهد كرد.

وی عدم شركت در این تجمع را به دلیل عدم صدور مجوز و احترام به قانون اعلام كرد.

محمدی همچنین تاكید كرد كه این مسئله انتهای مبارزه دانشجویان با پولی شدن دانشگاه‌ها نبوده و جنبش دانشجویی تا از بین رفتن كامل این تبعیض به فعالیت‌های خود در این زمینه ادامه خواهد داد.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com