تبلیغات
خارج از گود - بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در سالروزحماسه 9دی
خارج از گود
**** یکی تیشه بگیرید پی حفره زندان **** چو زندان بشکستید همه شاه و امیرید ****

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در سالروزحماسه 9دی

مردم ایران زمین در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران روز هایی را رقم زده اند که چونان ستاره در آسمان این مرز و بوم می درخشد. روز هایی که بدون شک  روز خدایند و در این میان 9 دی یکی از ماندگارترین آن ها در اذهان همگان است .9دی جلوه گاه حقیقی تحقق عملی شعار «ما اهل کوفه نیستیم ،علی تنها بماند »و مشتی گره کرده بر دهان تمام کور دلان و فریب خوردگان نظام چه در درون و چه در بیرون است. ملت شریف پا به پای رهبر خود و به پیروی از ایشان با جریان فتنه مدارا کردند تا اینکه این فتنه مخملین تمام فرصت ها را سوخت و روز به روز ماهیت شوم خود را نمایان تر ساخت و کار را به جایی رساندکه ملت مؤمن و متعهد در محرم سید و سالار شهیدان نشان داد هیچگاه اسیر رنگ ها نخواهد شد .

 ما دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان معتقدیم، اگر چه فتنه 88  ضرباتی  به نظام اسلامی وارد آورد و طعم شیرین و حماسه حضور بی سابقه مردم در پای صندوق های رأی را تا چندی تلخ نمود اما به واقع خروش میلیونی ملت ایران که نشئت گرفته از روحیه انقلابی و شهادت طلبی مردم مومن و متعهد بود مرهمی است بر درد هایی که عده ای به ظاهر مسلمان و انقلابی آن هم از داخل بدنه نظام اسلامی بر آن وارد کردند.  در واقع نهم دی ماه اعلام انزجار عموم مردم مومن و با بصیرتی بود که  به واسطه عملکرد نخبگان بی بصیرت و منافقین کورد دل حرمت عزای مسلمانان را شکستند. 9  دی به واقع نشان دهنده ی پیوند  ناگسستنی ملت  ایران با رهبری اندیشمندانه و مدبرانه حضرت آیت الله خامنه ای است.

جای بسی تأسف است که با گذشت یک سال و اندی از آن ماجرا هنوز کسانی­که بانیان این فتنه بودند نه تنها محاکمه نشدند  بلکه هنوز بر طبل مواضع سخیفانه خود می کوبند وخود را در حاشیه ای به ظاهر امن          می بینند. حاشیه پوشالینی که اگر رهبری  معظم انقلاب اجازه دهند در زیر پای قدم های مردان و زنان و کودکان غیرتمند و مسلمان ایران اسلامی له خواهد شد.

  انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان ضمن تجدید بیعت با آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی همنوای با مردم ندای لبیک یا خامنه ای سرداده و از قوه قضائیه و تمام دست اندرکاران دلسوز نظام جمهوری اسلامی ایران می خواهد  که هر چه سریعتر و البته با رعایت تمام اصول قانونی که جای هیچ شک و شبه ای برای کسی باقی نگذارد ، سران خائن فتنه را به پای میز محاکمه بکشاند.

 

والسلام علی من التبع الهدی

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حسین شادزی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما نتایج گفت و گو های ایران با 5+1 چه خواهد بود؟
نویسندگان

مترجم سایت

وضعیت آب و هوا

فید خوان rss reader

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools

حدیث روز

free counters
This code show pagerank by parstools.com